Новини

Назад

Фонд «Даймо надію» звітує за попередню роботу і планує майбутнє. А також шукає волонтерів!

: 1059 2017-11-23 12:39:21

17 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2017 рік і обговорили найближчі плани, а також перспективи роботи у 2018 році. На зустрічі були присутні представники наглядової ради та члени фонду, зокрема, духівники, які анімують діяльність фонду: отець прелат Ян Нікель, о. Микола Ліпітак, о. Рафал Зборовскі, о. Олег Саламон та о. Олександр Кусий.

Нагадаємо, головною метою Фонду є здійснення благочинної діяльності та опіка над дітьми, які мають важкі хвороби та їх родинами, що потребують як матеріальної, так психологічної і духовної підтримки.

Ірина Галамай, Президент Фонду, представила звіт за попередній період діяльності. Зокрема, вона розповіла про численні заходи, які організовувала фундація протягом року, скеровані до головної мети: поширення інформації про важкохворих дітей та благодійні збірки для допомоги своїм підопічним.

Зокрема, святкові заходи для дітей, виїзди, реколекції, навчання і тренінги, реколекції, святкові заходи, в тому числі спільно з різними парафіями, спільнотами, зокрема, і з Лицарями Колумба.

Кожен з присутніх на зборах мав змогу також поділитися враженнями за попердній період роботи і баченням щодо майбутнього.

Іванна Андрейчук, віце-президент Фонду, поділилась добрими новинами про численні плоди роботи. Зокрема, про те, як змінюється ставлення у багатьох владних інституціях, які стають більш відкритими до співпраці, охочіше приймають допомогу. Так, цього року Фонд «Даймо Надію» отримав визнання і кілька подячних листів, зокрема, від Департамента охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, з яким активно співпрацює Фонд, надаючи допомогу його маленьким пацієнтам.

«Плануємо просто бути з тими родинами, допомагати в усьому, що можемо: і медичним, і просто бути разом з ними, як з людьми. вони дуже потребують присутності в їхньому житті. Вони дуже чекають і на наші виїзди до Брюхович, де вони можуть вийти за межі свого дому і не бути ізольованими від життя і отримувати маленькі радості, спілкуванна. Але, звісно, найбільше вони потребують коштів, бо всі ліки, памперси є надзвичайно дорогими зараз і цього завжди бракує», - говорить пані Ірина.

Сестра сестра Лідія Зембовіч ФРМ окреслила найближчи плани і підготовку до свят. Зокрема, залучення в різні парафіяльні святкові заходи, підготовку до VI Доброчинного Різдвяного Ярмарку "Даймо Надію», який відбудеться 2 грудня в Митрополичій Курії.

Всі учасники говорили про те, якою є важливою роль волонтерів, на яких тримається значна частина роботи. І, як в будь-якій організації, сила є в єдності - різних людей, з різними талантами, але однаково відкритими серцями для допомоги ближньому.

Тож, фонд «Даймо надію» активно шукає волонтерів – людей, які хочуть і люблять бути корисними, мають бажання проводити декілька годин на день у товаристві інших натхненних ентузіастів добрих вчинків, щоб достойно підготуватися найперше до Різдвяного благодійного ярмарку, який щороку збирає кошти на життєво необхідну апаратуру для діток із спінальною м`язовою атрофією.

Тих, хто хотів би приєднатися до усіх добрих справ, які Фонд, завжди чекають за адресою Театральна 7/1А. Деталі можна дізнатися на сайті Фонду або сторінці у Facebook Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję"

Фото: Олена Кулигіна, о. Олександр Кусий

Автор : Олена Кулигіна

Назад