Новини

Назад

Фонд «Даймо Надію» влаштував різдвяний Ярмарок у Львові

: 226 2018-12-21 10:26:26

17 грудня, на запрошення Товарно-Сировинної Біржі «ГалКонтракт» та Асоціації деревообробників Львівщини (Микола Когут), наш БФ «Даймо Надію» влаштував невеличкий Ярмарок підчас аукціонних торгів із продажу необробленої деревини. 

Це вже втретє ми мали змогу представити вироби ручної роботи наших підопічних, їхніх батьків та волонтерів нашого Фонду – картини, свічки, різдвяний декор та багато інших, виготовлених з теплом та любов’ю, речей. Ми щиро вдячні за кожну таку нагоду, адже крім збору коштів на підтримку наших підопічних, ми маємо також нагоду продемонструвати нашу діяльність і побачити, що довкола нас багато небайдужих людей.

Завдяки щедрості та відкритості серця учасників торгів ми зібрали 13 875 грн. За ці кошти буде закуплено необхідне обладнання, у тому числі бактерицидна лампа та зволожувач повітря.

Особливу подяку складаємо п. Стеллі Мамаєвій – керівнику Товарно-Сировинної Біржі «ГалКонтаркт» за ініціативу, підтримку та чуйність до потреб наших підопічних родин. Завдяки таким людям світ стає світлішим та добрішим і легше віриться у дива, особливо у цей передріздвяно-новорічний час.

Тож від імені Фонду «Даймо Надію», від усіх наших працівників, підопічних діток та їхніх батьків, бажаємо Вам у Новому році успіхів, натхнення, здоров’я та радості. Нехай усе добро, яке чините повертається до вас сторицею. Веселого Різдва та щасливого Нового року!

Джерело: Фонд «Даймо Надію»Назад