Новини

Назад

Фестиваль релігійної музики у Львові

: 443 2018-06-12 16:18:34

У Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії 8-9 червня тривав IX Фестиваль релігійної музики «На Славу Божу». Він був поєднаний із музичними майстер-класами, які проводила доктор Анна Марек-Камінська, директор студій літургійної музики у Жешові (Польща).

На фестиваль прибуло близько 120 учасників – музичні гурти, хори, дуети, тріо, солісти з різних римо-католицьких парафій України.  Усі ці діти та молодь виконують релігійні твори, розвивають саме цей напрямок у музиці і намагаються його популяризувати. Більшість із них вже не вперше приймає участь у фестивалі і щоразу для них це колосальний досвід, адже це конкурування у дусі християнських принципів, обмін знаннями, нові контакти, а також нові можливості проявити себе.

Цього року учасників фестивалю благословив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. Після Святої Меси він ще раз, вже зі сцени перед базилікою, заохотив учасників бути свідками Божої любові та прославляти Бога своїм талантом. Журі відзначило виконавців у кожній категорії.

Гран-прі фестивалю отримав гурт «Фаустина» з Рівного.

Світлини: Сергій Якубовський

Відео: Іван Федорич

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад