Новини

Назад

Фестиваль дитячої пісні на честь бл. Едмунда Бояновського в Крисовичах

: 1906 2017-11-16 13:42:27

«Без Марії, мені було б дуже складно жити в цьому світі...»
Блаженний Едмунд Бояновський.

В суботу, 11 листопада 2017 року, Сестри Служебниці Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, радо вітали учасників фестивалю, який об’єднав у одну родину сестер, батьків та дітей з Борислава, Львова та Крисович.

Фестиваль приурочений великому шанувальнику Пресвятої Діви Марії, вихователю дітей та молоді, засновнику Згромадження Сестер Служебниць НДМ, покровителю мирян і богопосвячених осіб - блаженному Едмунду Бояновському, з нагоди дня його народження.

Розпочався захід із спільної молитви в санктуарію Матері Божої Фатімської в Крисовичах, в якому в цьому році мала місце надзвичайна подія – коронація фігури Матері Божої з Фатіми.

Учасників та гостей фестивалю сердечно привітала сестра Кароліна Баран, виражаючи радість з прибуття так чисельно зібраних учасників та гостей. Потім діти та молодь з парафії святої Барбари в Бориславі, в інсценізації, представили життя та діяльність блаженного Едмунда Бояновського.

Після Святої Літургії, яку очолив  о. Віктор Буйна разом із священиками, учасники ділилися своїми талантами, співаючи пісні та прославляючи Господа за великі діла у житті святих своїх.

На закінчення слова вдячності для дітей та усіх присутніх висловила сестра Кароліна і побажала миру, добра та зустрічі в наступному році - в неменшому складі, аніж цього разу; а кожен учасник фестивалю з рук сестри отримав диплом.

Подальше дійство відбувалося в монастирі сестер, де за обіднім столом, усі радісно спілкувалися, обмінюючись враженнями.

Щира подяка Богу та усім, хто допоміг в організації та проведенні цього свята.

Наступний ХІ фестиваль дитячої пісні проходитиме у м. Бориславі.

С. M. Кароліна Баран

http://www.sluzebniczki.org.uaНазад