Новини

Назад

Фатімська процесія у Львові

: 2427 2018-05-14 13:18:01

13 травня Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у Львові урочистості з нагоди 101-ої річниці об’явлень Матері Божої у Фатімі. Фатімські богослужіння у вщент заповненому храмі Матері Божої Громничної (Стрітення Господнього), розпочалися з Адорації Пресвятих Дарів. Після літанії до Богородиці св. Месу очолив Митрополит Львівський очолив, котрий виголосив проповідь. Співслужили Єпископ-помічник Едуард Кава, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. прелат Пьотр Бжескі, священики з семінарії та львівських парафій.

На запрошення отців домініканців, котрі здійснюють академічне душпастирство в цьому храмі, прибули монахи і монахині та вірні РКЦ, а також монахині й миряни УГКЦ, щоби взяти участь у першому в цьому році Фатімському богослужінні та помолитися про мир в Україні.

Після Розарію численна процесія з фігурою Фатімської Матері Божої рушила до центру Львова, на площу Ринок, і, обійшовши ратушу, повернулася до храму Стрітення Господнього.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад