Новини

Назад

Екуменічна молитва під час проголошення Санктуарію Янівської Матері Божої Цариці Миру

: 2264 2017-06-02 15:39:28

Увечері 31 травня в селищі Івано-Франковому Яворівського району Львівської області Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисте відновлення Санктуарію Янівської Матері Божої Цариці Миру. Урочистості розпочалися на головному майдані, де численно зібралися римо-католики з навколишніх парафій, а також греко-католики і православні, котрі прочитали екуменічну молитву на честь Матері Божої.


МОЛИТВА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ


Мати Божа Янівська, Царице Миру! Захоплені Твоєю добротою і приспішувані важкою ситуацією сімей, звертаємося до Тебе о Добра Мати, уповаючи, що знайдемо в Тобі покровительку для сімей, що переживають неспокій серця і труднощі щоденного життя. Віддаючи сьогодні самих себе і сім`ї Тебе, о Мати, просимо: зігріваю наші серця живою любов`ю до Тебе і Бога. Будь провідною зіркою для нашого розуму, звеселяй сумні дні, давай сили щоб працювати на хліб та особисту формацію всупереч труднощам та життєвим протиріччям ради досконалого образу людини, за Божим задумом, котрий вчинив з нас свій образ та подобу. Вчини, щоб діти оточували любов`ю батьків та вихователів, вбережи від злого не досвідчену молодь і відкривай її розум на добро, правду та красу, а батьків та подругів схиляй до жертовної та взірцевої любові та служіння на благо всієї сім`ї.
О Мати Божа Янівська уповаємо на Тебе і просимо: огорни всі сім`ї у своєму материнському серці і проси Бога за ними щоб у злагоді та мирі приймали дар життя, з відповідальністю потурбувалися про добре виховання і досвідчуючи благословення ставали Домашньою Церквою де любов наче щоденний хліб, прощення - дар розуміння, а правда - джерело миру їхнього серця. Амінь.


МОЛИТВА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ


Мати Божа Янівська, Царице Миру! Турбуючись про лад і порядок стаємо перед Тобою і просимо щоб Ти разом з нами стала перед Твоїм Сином Ісусом Христом, Тим самим вчора, сьогодні і повіки. Нехай Твоє заступництво і наша молитва вилікує рани минулого і випросить благословення нашим бажанням будувати мир і добро на дорозі взаємоповаги і співрпаці. Мати Бога і наша Мати! Ми живемо разом і працюємо ради спільного блага. Живемо під одним небом і несемо спільний тягар первородного гріха, але уповаючи на Твоє Провидіння і вірячи Твоєму слові приходимо обтяжені та втомлені, благаючи щоб Ти нас підкріпила та утвердила у вірі, ради блага та користі Святої Церкви, Батьківщини і збудування Царства Божого.

Мати, що знаєш нас, будь з Твоїми дітьми, на дорогах нашого життя світи нам надією і веди до святості у щирості наших думок, слів та вчинків. Амінь.

 

МОЛИТВА РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Мати Божа Янівська, Царице Миру! Стаємо перед Тобою сьогодні щоб від імені всього нашого народу просити Тебе щоб Ти промовила голосом стурбованої Матері до серць і людей, котрі відповідають за долю війни, що точиться на Сході України. Так як колись ти потоптала голову стародавнього дракона, так і сьогодні знищ зло війни, а нас вбережи від бажання помсти, бо зло не можливо перемогти злом. Тому нас, що турбуємося про мир і просимо про закінчення війни навчи бути добрими, щоб ми сіяли любов там де панує ненависть; прощення там, де панує кривда; єдність там, де панує сумнів; надію там, де панує розпач; світло там, де панує морок; радість там, де панує смуток. Щоб ми не стільки шукали втіхи, але її давали, не шукали зрозуміння, але розуміли; не шукали любові, але любили. Бо даючи ми отримуємо; прощаючи отримуємо прощення, а вмираючи, народжуємося до вічного життя, в якому Ти вже береш участь, як коронована на Царицю Неба і Землі. Амінь.Назад