Новини

Назад

Дякуємо Тобі Боже за ЖИТТЯ, за ІСУСА, за НЕБО: реколекції для дітей у Крисовичах

: 1136 2017-10-11 15:46:42

В днях від 6 до 8 жовтня 2017 року, сестри Служебниці Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, що в Крисовичах зорганізували та провели реколекції для дітей 7-8 класів. 

Реколекційні вправи розпочалися участю в Євхаристії, котру служив о.Роман Брода. Під час проповіді отець запросив дітей до вдячності Богові за все, що Він нам дає.
Після вечері відбулося знайомство, а потім конференція, під час якої с.Кароліна наголосила на тому, що ми всі отримали завдяки батькам великий і безцінний дар від Бога яким є наше життя, внутрішнім мотором якого є серце, про котре треба неустанно дбати, щоб було добре, чисте та покірне.
А сам час реколекції сестра порівняла до паркінгу, на який заїжджаємо, щоб визначити чи в доброму напрямку їдемо та щоб набратися сил на дальшу дорогу.
Другого дня під час конференції – о.Микола Кізлик – обговорив 5 умов доброї сповіді – кожну з яких необхідно виконати, щоб сповідь була важливою. Після конференції кожен мав можливість приступити до Таїнства Сповіді.
”Ким є для тебе Ісус? І Як відповідаєш на Його любов?”- це тема 3 конференції, котру провела с.Серафіна. Було також запитання про добрі вчинки, над якими діти з допомогою аніматорів Руху Світло-Життя, мали задуматися під час зустрічі в малих групах.
В суботу ми доєдналися до ініціативи «Розарій до кордонів», відмовляючи в санктуарії Матері Божої Фатімської молитву на вервиці в намірах нашої Батьківщини.
Була молитва, були конференції, не забракло часу на інтеграційні ігри та вільне спілкування .
Був це час коли ми вчилися дякувати, а також вчилися давати себе, що неодноразово дуже нас коштує, але саме в цьому віднаходимо задоволення та внутрішнє щастя.
В неділю після обіду, реколекції закінчилися… Але це тільки початок доброї дороги, початок чогось кращого, що треба в собі підтримувати.

с. Агнєшка Росоловська, новіціатка в монастирі сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії
Джерело: sluzebniczki.org.uaНазад