Новини

Назад

Дияконські свячення у Лановичах

: 2329 2017-11-13 11:21:29

12 листопада 2017 р. в Санктуарії Матері Божої Салетинської в Лановичах (Львівська область) відбулися урочисті дияконських свячення. Двом семінаристам зі Згромадження Отців Місіонерів Салетинів, Івану Строгушу і Михайлу Трачу, які родом із Лановичів, свячень уділив Єпископ Едуард Кава, єпископ-помічник у Львові.

У проповіді о. Єпископ наголосив на важливості проповідування Слова Божого і Доброї Новини, що є відповіддю на всі печалі і турботи, які бачимо сьогодні на обличчях простих людей в Україні, а також про те, що життя тих, хто проповідує Добру Новину, має бути взірцем за Словом Божим.

Єпископ подякував численним вірним – мешканцям села – за свідчення їхньої віри, та попросив їх молитися за нових дияконів, котрі за покликанням хочуть в майбутньому стати священиками.

Церемонія завершилась молитвою за покликання до священства та чернечого життя, особливо з України. Про покликання до священства і релігійного життя, щодня моляться міністранти з Лановичів, які щодня в захристії промовляють: Просимо Тебе, Боже, щоб ми отримали покликання до священства і монашого життя. Висновок може бути один: допомагаймо молодим людям відкривати у своєму житті таке покликання, яке дає Милосердний Бог. Україні потрібні нові святі покликання для проповідування Божого Слова та євангелізації світу.

Джерело: Місіонери СалетиниНазад