Новини

Назад

Духовна зустріч з Блаженною Матір`ю Єлизаветою Розою Чацькою в Старому Скалаті

: 320 2021-11-29 12:17:48

В Старому Скалаті 26-28 листопада відбулася духовна зустріч з Блаженою Матір’ю Єлизаветою Чацькою. Сестри Францисканки Служебниці Хреста гостили дівчат, які протягом трьох днів знайомилися з Бл. Матір’ю.

Під час реколекцій отець Антон Лабай пригадав історію блаженної Рози Чацької та розповів про її служіння людям із вадами зору. Мати Єлизавета Роза Чацька, зодягнувши хабіт, сама вже незряча, розпочала своє служіння Богу та людям, а особливо дітям, які втратили зір, піклуючись не тільки про їхній фізичну недугу, але, насамперед, духовний розвиток, про їхні відносини з Богом. Саме це служіння продовжують сестра Марія, сестра Юля та сестра Фабіана у Старому Скалаті.

«Історія та особа блаженної Рози Чацької торкнулася кожного з нас, - говорить одна із учасниць реколекцій, - душевний спокій, відчуття радості, мир, відповіді на свої запитання та ще більше наближення до Господа - ось що я забрала з собою. Завдяки цим реколекціям кожен з нас знайшов сенс життя та ближче поєднався з Богом. Конференції, Св. Меса, Таїнство Сповіді, молитва, приємна дружня атмосфера – все це дало змогу трохи відірватися від буденності.»Назад