Новини

Назад

Душпастирський візит Митрополита М. Мокшицького у Франції: введення реліквії Св. Йоана Павла II у парафії Святого Амвросія у Ніцці.

: 1004 2018-04-15 21:12:01

Наступного дня пастирського візиту в Ніццькій дієцезії відбулася зустріч з духовенством та вірними парафіяльної спільноти Святого Амвросія у Ніцці. Візит архієпископа був пов`язаний із впровадженням реліквії Святого Йоана Павла ІІ.

О. Джил Флоріні, настоятель парафії святого Амвросія у Ніцці у відповідь на великий інтерес парафіян щодо особи святого Папи Йоана Павла II надіслав прохання до митрополита Львова передати мощі парафії та очолити святкування їхнього встановлення. У церемонії, яка відбулася в неділю, 15 квітня, о 11.00 год. взяли участь численні парафіяни та їхні друзі. Там були також представники Ніццької курії, французького духовенства, групи поляків, які проживають у Франції та представники влади Ніцци, що підкреслює універсальність Церкви зібраної навколо Св. Йоана Павла ІІ.

У гомілії, Архієпископ Мечислав Мoкшицький пригадав усім особу Святого Папи, показавши його віру і любов до кожного, він нагадав, що Св. Йоан Павло ІІ постійно в своєму вченні говорив про важливість свободи. "Жоден з нас не сумнівається, що Святіший Отець був такою душею, яка підтримала нашу свободу", - сказав Архиєпископ.

Митрополит поблагословив усіх зібраних, і після закінчення літургії він передавав мощі священикам і вірним для вшанування. Після церемонії настоятель запросив гостей разом з архієпископом Мечиславом на спільну агапу до парафіяльних залів.Назад