Новини

Назад

Душпастирський Відділ Військового Капеланства Римсько-Католицької Церкви Львівської Архідієцезії вітає військових із Днем Незалежності України

: 855 2018-08-24 09:37:06

Дорогі Захисники Української Держави!

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує 27- річницю незалежності України. Від усього серця вітаю вас із святом Української Державності. Це не просто День народження країни. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, але також і погляд у майбутнє. 

Адже шлях до нього нелегкий і далеко не безхмарний, він ще не завершився і ціна незалежності з кожним днем зростає, але завдяки вашій мужності, вірності присязі та патріотизму Україна все здолає. Завдяки вам наші шанси на щасливе майбутнє зростають, тому День Незалежності і ваше особливе свято. 

Вам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей. Нехай Господь допоможе вам цю місію виконувати, нехай береже вас та ваші родини і своїм благословенням допоможе пришвидшити перемогу. День Незалежності це свято цілої країни, але можливість відзначати його не під кулями – ваша заслуга.

Тож із Днем незалежності, Воїни!

З Днем незалежності, Україно!

Молитвою, словом та ділом із вами!

о. Іван Заяць

Головний військовий капелан Львівської архідієцезії

Римсько-Католицької Церкви в Україні

 Назад