Новини

Назад

Душпастирська візитація парафіяльної спільноти в Міженці, Гусакові та Радохінцях

: 903 2019-11-21 12:40:48

16-17 листопада 2019 року Архієпископ Мечислав Мокшицький душпастирсько відвідав парафіяльні спільноти в Міженці, Гусакові та Радохінцях. Його супроводжував о. Владислав Гримський, канцлер митрополичої курії у Львові.

У суботу, 16 листопада, о 12.30 Архієпископ у супроводі канцлера о. Владислава Гримського та настоятеля о. Збігнєва Паб’яна та за християнина п. Яна Шутовича відвідав храм та захристію в Гусакові. Після того архієпископ та священики відвідали багатодітну родину Гадевичів, які проживають в селі Боєвичі. Гадевич Марія виховує самотужки п’ятьох дітей. У сім’ї перебувала ікона Святого Сімейства, перед якою спільно молились духовні та родина. Після спільної молитви архієпископ Мечислав Мокшицький благословив усіх членів сім’ї.

За обіднім столом відбулася зустріч архієпископа з головою селищної ради – п. Брицьким Володимиром та священиками греко-католицького обряду отцем Антоном Василейко з Міжинця та отцем Ромaном Кобетяком з Зороткович.

Архієпископ у супроводі настоятеля відвідав кладовище в Міжинці і помолився за всіх померлих. Після повернення до храму перевірено майнову та юридичну документацію та завірено метрикальні книги.

О год. 16.00, після урочистого вітання та процесії, була спільна свята Меса, після якої молитовна група Живого Розарію зустрілась з Митрополитом.

За вечерею відбулася зустріч з людьми, які ведуть активну діяльність в парафії. У зустрічі взяли участь: Ян Шутович та Анджей Мазур з Гусакова, Богдан Щирба з Радохінців, Юзеф Вільк, Данута Соханьська, Юлія Дроздовська, Ореста Вінярська, Оксана Цимбал та Світлана Гаськевич з с. Міжинець.

У неділю, 17 листопада, о 8.30 Архієпископ звершив Святу Месу та проголосив проповідь. На завершення архієпископ дав пастирське благословення зібраним дітям та молоді. Була також зустріч з парафіянами.

Також архієпископ молився на кладовищі в с. Радохінці на могилах священиків, які багато років служили в цій парафії.

В 11.30 архієпископа Мечислава Мокшицького вітали перед костелом в с. Радохінці. Львівський митрополит також відвідав парафіяльну громаду в Гусакові. Духовий оркестр з Медики був присутній під час богослужінь у Радохінцях та Гусакові.

о. Владислав ГримськийНазад