Новини

Назад

Другу заповідь любові обговорювали дівчата на реколекціях в Крисовичах

: 798 2019-11-14 18:31:39

8 -10 листопада 2019 року, в монастирі наших сестер в Крисовичах, пройшли триденні реколекції для дівчат 6-8 класів, організаторами яких були сестра Кароліна Баран та о. Андрій Безкоровайний.

Тема реколекцій - " Люби ближнього свого як самого себе!" Під час реколекцій, 42 дівчини мали можливість краще пізнати себе, ще більше утвердитися у вірі та в практикуванні християнських цінностей.

Ділячись враженнями від пережитих реколекцій учасниці сказали:

"Ці три дні в Крисовичах дозволили мені відпочити від повсякденного життя, досвідчити духовного спокою та більше відкритися на Бога. Реколекції відбулися у дивовижній атмосфері, наповненій зосередженням усієї уваги на Богові - щодня щораз більше ми пізнавали Його, брали участь у святій Месі, приймали Причастя, мали можливість приступити до Таїнства примирення, і час на особисту розмову з Ісусом під час Адорації. Це були лише три дні, а так багато внесли до мого і життя моїх подруг! Я вдячна Богові за те, що дав мені можливість взяти у них участь."

Кася Куц

"Ці реколекції мені дуже сподобались, найбільше зі всіх, на яких я була. Мені дуже сподобався фільм, під час перегляду якого я зрозуміла, що потрібно любити себе таким, яким ти є! Також мені сподобалося, коли ми вийшли за межі монастиря, щоб не просто прогулятися, а допомогти людям!

Юля Баран

"Особливо вразила та запам’яталася мені подорож відкритих очей. Ми поділилися на 3 групи і вийшли на околицю Крисович, щоб допомогти людям, котрих зустрінемо на своєму шляху. Ми повністю відкрилися на Боже Провидіння - не знали кого зустрінемо і як зможемо допомогти. Це виявилося чимось неймовірним і чудовою нагодою побачити в людях своїх ближніх."

Вікторія Старунько

Джерело: sluzebniczki.org.uaНазад