Новини

Назад

Допомога "Сaritas-SPES" Львівської Архідієцезії для лікарень у Мостиськах та Судовій Вишні

: 872 2017-10-18 12:22:13

За сприяння о. Вячеслава Дороша, директора "Сaritas-SPES", котрий походить із Пнікута і є ініціатором створення «Містечка дитячих мрій» у Пнікуті та депутата Мостиської міської ради Юрія Дьолога, у рамках надання гуманітарної допомоги, Мостиська районна лікарня отримала від Релігійної Місії "Сaritas-SPES" Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви 10 нових сучасних реанімаційних ліжок, тумбочки, матраци. Це допоможе медикам у лікуванні важких хворих, покращить побутові умови перебування у медичному закладі.

За словами отця Вячеслава це була одноразова допомога за підтримки фонду "IL GIARDINO DEI BAMBINI" із Швейцарії, президентом якого є пані Моніка Марцано.

- Умови в яких перебували хворі в лікарнях дуже погані, тому 5 ліжок з матрацами і тумбочками ми передали для лікарні у Судовій Вишні і 5 ліжок для лікарні у Мостиськах. Керівництво лікарні звернулося до нашої місії з проханням допомогти в цьому питанні, і в міру того, як до нас звертаються із проханнями якісь установи, в такому порядку ми і надаємо необхідну допомогу – прокоментував цю справу о. Вячеслав Дорош.

Фото: Районний часопис Мостищини "Наш край"Назад