Новини

Назад

Добрі справи Карітасу: допомога в придбанні кохлеарного імпланту та проведені операції Домінічці

: 532 2018-03-28 12:52:17

Домініка – наймолодша у семидітній родині Ціхоцьких, яка належать до парафії Божого Милосердя в Рясному. У 2 роки Домініці було діагностовано повну двобічну глухоту. Батьки після неодноразових консультацій від фахівців почули лише одне: допомогти дитині можна, якщо зробити операцію з вживлення кохлеарного імпланту і цю операцію потрібно зробити якнайшвидше, щоб дівчинка мала більше шансів чути, вчитися розмовляти і нормально розвиватися.

Спільними зусиллями Карітас-Спесу, о. Миколи Біскупа з групою римо-католицьких священиків, добродіїв з Австрії, парафії Божого Милосердя у Рясному на чолі з настоятелем парафії о. Рафалом Зборовським було зібрано необхідні кошти та придбано і транспортовано слуховий процесор з Австрії в Україну.

15-го березня 2018 р. Домініці зроблено операцію з вживлення кохлеарного імпланту в м. Луцьку. Операція тривала 4 години. Зараз Домініка проходить реабілітацію. На дівчинку чекає налаштовування слухового апарату та навчання з відповідними спеціалістами.

“Черговий раз це чудо - дає нам всім зрозуміти, чому ми “недосипаємо ночі”, і надихає нас на подальші зусилля до праці. Дякую усьому колективу Карітас-Спес!” - так сказав о. Вячеслав Дорош, почувши про вдалу операцію Домініки

Бажаємо Домініці здоров’я та Божої опіки!

Також у 2017 році зусиллями о. Вячеслава Дороша та Карітас-Спес Львівської Архідієцезії було зібрано кошти для проведення кохлеарної імплантації п’ятирічній Даринці, яка є вихованкою будинку сімейного типу “Країна дитячих мрій” (с. Пнікут). Операція була проведена успішно у серпні, а у вересні підключено слуховий процесор. На даний час Даринка надалі проходить реабілітацію у лікарів сурдолога та логопеда. Найважливіше - вона чує та вчиться розмовляти.
Щиро дякуємо усім, хто допомагав і молився!

Соломія Федишин

Карітас Спес Львівської АрхідієцезіїНазад