Новини

Назад

До Богородичних санктуаріїв у Винниках та Нижанковичах прибула фігура святого Йоана Павла ІІ.

: 221 2019-04-08 14:55:06

3 квітня 2019 року у Санктуарії Матері Божої Винниківської вірні разом з настоятелем о. Леонтієм Саламоном та Архієпископом Мечиславом Мокшицьким вітали представників благодійного фонду на чолі з паном Станіславом Зозулею, який за власні кошти жертвує пам`ятники святого Йоана Павла для багатьох парафій в Польші та поза її кордоном.

В 14-ту річницю народження для неба святого Йоана Павла ІІ пан Станіслав Зозуля разом із своєю дружиною подарували дві фігури Святого для нашої Архідієцезії. Одну статую доброчинець прагнув пожертвувати для Санктуарії Матері Божої Провидіння в Нижанковичах, а другу – на прохання Львівського Митрополита - для Санктуарію Матері Божої Винниківської.

Пам`ятники святого Йоана Павла ІІ скоро будуть красуватися на площі біля храмів. Урочисте посвячення нових фігур відбудеться 27 жовтня 2019 року у Санктуарій Матері Божої Винниківської, також прибудуть реліквії першого ступеня Святого.

Урочисте посвячення фігури у Санктуарії Матері Божої Провидіння в Нижанковичах відбудеться наступного року, у 100 - ту річницю народження Святого Папи.

 

"Я благаю вас! Ніколи, ніколи не втрачайте надії, не майте сумнівів, ніколи не втомлюйтеся і ніколи не сумуйте. Не бійтеся."- ці слова святого Йоана Павла ІІ будуть центральними у цих подіях.

Світлини: Санктуарій Матері Божої Винниківської та Niżankowickie Sanktuarium w obiektywie

Автор : Олександр Кусий

Назад