Новини

Назад

Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами зробленими власноруч

: 1546 2017-10-17 18:19:53

У парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках триває перегринація фігурки Матері Божої Фатімської. З цієї нагоди був влаштований майстер-клас із виготовлення троянд для Богородиці поєднаний з молитвою.

Як виготовляти троянди і зростати у послуху Богові та батькам, через катехизу поєднану із майстер-класом діток навчав настоятель парафії о. Ґжеґож Драус.

- В нашій парафії св. Йоана Павла ІІ, ми також зробили спеціальне богослужіння для дітей. Діти вчилися вшановувати і віддавати шану своїм батькам і через це могли зрозуміти сенс молитви на Розарії. Це відання хвали, шани нашій Небесній Матері, тому вони самі робили з паперу і кидали пелюстки троянд, навчаючись водночас молитви на Розарії. Через те ми переконані що ця глибока шана Марії, яка є на тих землях перейде також і до наступних поколінь - зазначив о. Ґжеґож.

Також діти долучилися до написання копії образу Діви Марії Милостивої з Митрополичої Базиліки котру саме малює в каплиці художник з Польщі пан Олександр Марковський.

 Назад