Новини

Назад

День зосередження деканату Стрий у Бориславі.

: 902 2017-11-18 14:07:41

9 листопада цього року відбувся щомісячний день зосередження Стрийського деканату, що тепер проходив у парафії в Бориславі. Темою цього дня була священича і чернеча духовність.

Розпочався день зосередження обідньою молитвою з Літургії Годин яку очолив о. Томаш Лябус, а після молитви конференцію “Священича і чернеча духовність” виголосив о. Кшитоф Щиґло CSsR.

У конференції отець відкликався до найпростішого визначення священика, ченця, як Божої людини. Священик - це людина, котра повністю приліпилася до сутності своєї місії. Духовність це те, що надає сенс як життю, так і смерті, любові, радості та стражданню, роботі та святкуванню, великим та малим справам, вона охоплює все існування людини.

Було також звернено увагу на молитву, звершення Таїнств, із закликом щоб входити в них всією своєю людськістю.

Перебування при Богу зроджує готовність бути постійно покликаним Богом, котрий входить у життя людини і пропонує їй якийсь план який здається не можливо реалізувати.

Після конференції була молитва та адорація Пресвятих Дарів і нагода до сповіді.

Центральним пунктом цього дня молитви була звісно Євхаристія, яку очолив о. Даріуш Сьвіда CSsR, а гомілію виголосив о. Кшиштоф Щиґло CSsR.

Фото: Wawrzyniec IwańczukНазад