Новини

Назад

День спільноти духовенства Львівського Деканату

: 235 2020-05-27 21:11:51

27 травня 2020 року в реколекційному домі в Брюховичах отці паллотини гостювали священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови. На початок цього дня всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів та молитви в тиші.

Після того була конференція духівника Львівського деканату, о. Павло Одуй OFMConv на тему «Життя та служіння священника», пригадавши Декрет Другого Ватиканського Собору про священиче служіння та життя «Presbyterorum ordinis», від 7 грудня 1965 року, духівник підкреслив: «Сама назва декрету вказує нам чітко, що про покликання священника маємо говорити не тільки як про служіння (ministerium, diakonia), але передусім як про стиль життя. Важливим є те що можемо робити в Церкві. Різноманітних служінь є багато і вони потрібні. Церква завжди довіряє нам конкретні завдання, які окреслюють «що маємо робити». Але мабуть є важливішим «ким я є». Є важливішим як живеш, які приймаєш рішення.»

Такий акцент поставив духівник священникам під час своєї конференції.

На завершення була Євхаристія, яку очолив Львівський Митрополит Мечислав Мокшицький. Під час спільних обговорень піднімались питання подій деканату у місяці червні та ділились життям своїх парафіяльних спільнот під час карантину.

Світлини: Олександр Кусий

Автор : Олександр Кусий

Назад