Новини

Назад

День спільноти РНР у Боянах

: 2707 2016-05-11 21:59:55

Надзвичайно насиченими видались ці травневі вихідні для членів спільноти Руху Назаретських Родин, що діє при нашій парафії. У неділю, 8 травня, ми вирушили у велосипедне паломництво до Боян. 

З Божою допомогою усі успішно дістались фінішу, не завадив навіть невеликий дощик, який став своєрідним випробуванням на міцність духу. У Боянах нас гостинно зустрів отець Мартін. Згодом після спільної молитви у костелі, відбулась зустріч біля вогнища. Це був чудовий відпочинок з Богом, родиною та друзями. Особливої атмосфери додала смачна їжа та співи під гітару, які тривали до пізньої ночі.
А у понеділок до нас приєдналась група з Кам`янця-Подільського. Вранці розпочався день зосередження під керівництвом модератора РНР о. Станіслава Свурки. Невід`ємними елементами цього дня зосередження були медитація, конференція, зустрічі в групах, у яких ми ділилися своїм духовним досвідом та розумінням Божого Милосердя. Центральною подією нашого поглиблення віри була Євхаристія, за підготовку якої відповідали наші діти. Час збіг непомітно, незважаючи на це в наших серцях залишились приємні спогади, роздуми та вдячність Богові, о. Мареку, о. Мартіну , о. Станіславу та кожному, хто був поруч за неймовірний досвід перебування в спільноті.
Ілона Вонсович

За матеріалами rkc.cv.uaНазад