Новини

Назад

День молоді в Санктуарїї Ісуса Мілятинського в Кам’янці-Бузькій

: 445 2019-04-13 21:08:55

13 квітня, в суботу перед Вербною Неділею, у Санктуарїї Ісуса Мілятинського в м. Кам’янка-Бузька Львівської обл., відбувся День молоді під гаслом „Перебувайте у моїй любові”.

З молоддю зустрівся Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрий освятив вербові гілки, очолив Святу Мессу і виголосив проповідь. Митрополит мовив: «Знову зустрічаємося в Кам’янці-Бузькій, в місці, де особливо вшановуємо візерунок розіп’ятого Христа, який протягом століть приймав шану в Милятині. Приходимо сюди, щоб не лише пригадати собі істину про те, що Бог є Любов’ю, але щоб побути при цій Любові, яка взяла на себе дерево хреста і вирушила хресною дорогою, щоб дати людству найбільший доказ любові: віддати своє життя за друзів …».

На завершення проповіді Архієпископ закликав: «З цього місця, від Хреста Милятинського Ісуса, закликаємо усіх віруючих у Христа бути єдністю в любові, прощенні і взаємній повазі.Любити інших так, щоби любили нас».

Конференція, яка була присвяченна місцю подружжя в житті Церкві, провели п. Віта Якубовська та п. Яніна Андрейчук зі Львова. Під час адорації Пресвятих Дарів, яку очолив о. Гжегож Зомбек, присутні молилися про зцілення ран сімейного та подружнього життя.

Світлини: Костянтин Чавага

 Назад