Новини

Назад

День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina

: 1236 2017-11-08 11:29:47

6-7 листопада до міста Львова завітав о. Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор lectio divina, директор Центру Духовної Формації Сальваторіанів у Кракові, котрий порвів тут день зосередження.

6 листопада був день зосередження проведений у динаміці lectio divina, де він представляв ікону Матері Божої.

Cьогодні, 7 листопада, у Митрополичій Курії відбулася зустріч усіх тих, котрі на Україні в якійсь мірі, чи в якийсь спосіб пропагують lectio divina, живуть ним, як стилем життя.

У зустрічі брали участь, Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFM Conv і сам о. Христофор.

На цій зустрічі присутні вислухали конференції о. Христофора, в яких він звертав увану на те, чим є lectio divina, на етапи духовного життя у ритмі lectio divina, які проходять через всі Євангелія: Марка, Матвія, Луки, Йоана, далі через ще більше поглиблення свого духовного життя в світлі Божого Слова.

Також, учасники з різних міст України, з різних обрядів, римо та греко-католицького, ділилися тим, як намагаються жити lectio divina на місцях, як проводять реколекції, дні зосередження, які мають питання, проблеми, і як їх сьогодні можна вирішувати та допомагати один одному

о. Олег Саламон

фото: о. Олександр КусийНазад