Новини

Назад

День Зосередження Францисканців Південного регіону в Гусятині.

: 219 2021-03-04 14:35:18

День Зосередження Францисканців, а саме братів з Чечельника, Городківки, Шаргорода та Гусятина відбувся 1 березня 2021року в Гусятині.

Дні Зосередження належать до чернечої постійної формації, духовного і інтелектуального збагачення. Розпочали з виставлення Пресвятих Дарів, помолились коронку до Божого Милосердя. Мали можливість посповідатися та індивідуально помолитися.

Конференцію на тему "Проповідування" провів нам настоятель парафії св. Антонія у Гусятині бр. Михайло. Мали час поділитися своїм досвідом та певними увагами для кращого служіння людям.

Спільно помолилися Вечірню з Літургії Годин - молитву Вселенської Церкви. Вершиною цього дня була Пресвята Євхаристія, яку очолив бр. Полікарп та виголосив нам науку. Приєдналися до спільної Євхаристії - подяки Богу за все, парафіяни разом з хористами, щоб збагати Літургію своєю присутністю та своїм співом.

В цей день також спільно святкували іменини наших бр. Валентина (14 лютого) та бр. Полікарпа (23 лютого). Усім францисканського миру та добра!

Джерело: Гусятин - Парафія св. Антонія з Падуї РКЦНазад