Новини

Назад

День Народження Місіонерів Облатів Марії Непорочної

: 2754 2017-02-17 16:40:29

Сьогодні, 17 лютого 2017 р., відзначаємо 191-ту річницю затвердження нашого Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії папою Левом ХІІ. Для облатів це день радості і молитви про вірність своїй харизмі.

У 1825 році о. Євген де Мазенод - засновник, почав старатися про папське затвердження Згромадження і отримав його 17 лютого 1826 року. Згромадження нараховувало тоді заледве 20 облатів 8 новіціїв зосереджених в 4 чернечих домах. Завдяки цій згоді Згромадження могло розпочати діяльність в усьому світі.

17 лютого Місіонери Облати відправляють урочисту спільнотну подячну Месу за дар покликання і відновлюють свої чернечі обіти: чистоти, вбогості, послуху та витривалості в Згромадженні.

Місіонери Облати Непорочної Марії розпочали працювати в Україні восени 1989 року на запрошення настоятеля барської парафії о. кан. Броніслава Бернацького, теперішнього єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії. 

На сьогоднішній день Делегатура Місіонерів Облатів в Україні та Росії нараховує 11 чернечих домів, де служить понад 30 облатів.

У Львові Місіонери облати служать при парафії св. Марії Магдалини, де настоятелем є о. Павел Томис OMI.

Джерело: Делегатура Місіонерів Облатів Непорочної Марії в УкраїніНазад