Новини

Назад

День Милосердя у м. Рахові.

: 2054 2016-02-23 13:17:59

20 лютого у храмі св. Йоана Непомукського в Рахові, вірні пережили день Милосердя.  Єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек урочисто вніс до храму мощі св. Мартина з Туру з нагоди Ювілейного року в дієцезії. Програма дня розпочалась з Коронки Божого Милосердя та конференції яку виголосив єпископ Антал. 

Нагодою зустрічі із Богом стала Адорація перед Святими Дарами, що дало змогу вірним зануритись в тишу, молитву та роздуми про милосердя, яким сприяли пісні Тезе.

Переживаючи цей день Милосердя у часі Великого посту парафіяни та паломники, які прибули з Солотвина, Ділового, Свидовця, Богдана, Ясіня та Ціпцерая, відбули хресну дорогу Господа нашого Ісуса Христа.

Молодь храму представила для всіх присутніх театралізовану сценку на тему: «Святий Мартин ділиться своїм плащем з убогим», за керівництво кетехета Ілдіки Репарук.

Кожний вірний в цей день мав можливість приступити до Таїнства Покаяння. Відбувся також спільний перехід через Двері Милосердя та молитва перед мощами св. Мартина. Помолившись літанію, розпочали дев’ятницю до святого. Реліквії та образ св. Мартина залишаться у храмі на час дев′ятниці,  а далі відбуватиметься паломництво реліквій та образу по парафіях  Верхньо-Тисянського деканату.

Увінчала урочистість цього дня Свята Меса, яку целебрував єпископ Антал Майнек, разом з ними концелебрували настоятель храму о-декан Ласло Микуляк, о. Шандор Манкович та о. Юрій Гал. У проповіді єпископ Антал заохочував до  вчинків  милосердя, беручи за приклад жест св. Мартина, щоб і ми ділились цим плащем, як матеріально так і духовно в залежності від потреби нашого ближнього. А також навчав до відкритості на життя. За час свого служіння єпископ Антал в 62-х родинах хрестив 4-ту, а то подальшу дитину.

Службу Божу прикрашав спів церковного хору "Laudate Dominum".

По завершенню програми єпископ Антал вручив дипломи учасникам та переможцям конкурсу на найкращий малюнок у трьох номінаціях по темі: «Життя Святого Мартина», який проводився для дітей Римо-Католицьких релігійних громад Рахівської та Ясінянської парафій.

Агнеса Зан

м. РахівНазад