Новини

Назад

День Богопосвяченого Життя у Крисовичах

: 4189 2017-02-01 16:14:05

1 лютого 2017 року, у переддень Стрітення Господнього, в черговий раз, відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот , які виконують своє служіння у Львівській Архідієцезії. Цього року гостинними господарями зустрічі були парафія Матері Божої Фатімської в Крисовичах та Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії.

 

На початку зустрічі, до присутніх у храмі священників та монаших спільнот, звернувся о. Павел Антоляк, настоятель Крисовицького санктуарію, запрошуючи усіх на коронацію фігури Матері Божої Фатімської, котра відбудеться 13 травня 2017 року, з нагоди 100-річчя Фатімських обявлень.
О 10 годині ранку в санктуарії розпочалася Адорація Найсвятіших Тайн.
Під час конференції о. Едвард Кава, OFM Conv заохочував присутніх зробити євангелізацію сумління, на ново відкрити Таїнства Покути та Євхаристії, щоб відродити свою віру та відновити в собі «пасію», геніальність та радість покликання!
Після короткої перерви розпочалася урочиста Євхаристія, котру очолив о. інфулат Юзеф Павлічек, Генеральний Вікарій Митрополичої Курії, а проповідь виголосив о. Славомір Зелінський OFM Conv , директор Відділу загального душпастирства Львівської Архідієцезії. Під час проповіді о. Славомір пригадав, що 20 років тому святий Йоан Павло ІІ запропонував , щоб в урочистість Стрітення Господнього збиралися разом богопосвячені особи, щоб показати світові свою присутність у Церкві, свою вірність та любов до Спасителя.
Після Євхаристіії відбувся спільний обід, під час якого усі присутні мали гарну нагоду до спілкування, взаємного обміну думками.
Дякуємо Богу за цей день, за духовне збагачення, що стане підтримкою та заохотою на дальше плідне служіння на славу Божу та для добра Церкви.

с. М. Кароліна Баран, служебниця НДМНазад