Новини

Назад

Делегація ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і переселенців із Чорнобильської зони взяла участь у загальній аудієнції з Папою Франциском.

: 1463 2016-04-20 16:26:01

Від 19 по 21 квітня у Римі з візитом пребуває група ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і переселенці із Чорнобильської зони, які приїхали з України та Білорусі. Сьогодні, 20 квітня, вони взяли участь у Генеральній аудіенції з Папою Франциском.

Цей візит був приготований і реалізований дякуючи зусиллям Митрополита Львівського Архієпископа М. Мокшицького й інших осіб та організацій. 

І сьогодні вони взяли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском.  Їх супроводжували Архієпископ Мінсько-Могилевський Тадеуш Кондрусєвіч, Архієпископ Львівський латинського обряду Мечислав Мокшицький, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Теодор Мартинюк, СУ, Канонік базиліки Santa Maria Maggiore владика Іриней Білик, ЧСВВ, та посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.

Папа привітав паломників, що прибули з України та Білорусі в рамках міжнародної конференції з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. А також нагадав про збірку пожертв в усіх церквах Європи для України, яка відбудеться вже 24 квітня.

«Вітаю паломників, що прибули з України та Білорусі в рамках міжнародної конференції з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Знову підносячи молитви за жертви цієї катастрофи, висловлюємо вдячність рятівникам та визнання всім ініціативам, покликаним полегшити страждання і виправити завдану шкоду. Христос Воскрес!» - сказав Понтифік
Назад