Новини

Назад

Делегація із організації RENOVABIS з візитом у Львівській Архідієцезії

: 1260 2017-09-13 14:20:45

9 – 11 вересня 2017 у Львові перебувала делегація із організації RENOVABIS, німецька католицька організація яка займається підтримкою церковних проектів у східній Європі. Очолював делегацію архієпископ Берлінської архідієцезії Гайнер Кох, голова комісії Конференції Єпископату Німеччини з питань співпраці з Середньою і Східною Європою а також голова комісії з питань шлюбу і сім`ї.

До складу делегації увійшли о. проф. др. Крістіан Хартль, директор RENOVABIS, пан Йоахім Зауер, керуючий проектами RENOVABIS, пан Йоганнес Зінґхаммер, член дієцезіальної ради у Мюнхені і Фрайзінгу а також віце президент німецького парламенту, пан Томас Шуман, прес-секретар організації RENOVABIS, пан Стефан Баєр, журналіст видання Tagespost та пан Людвіг Рінґ Айфель, журналіст Агенції Католицьких Новин.

9 вересня делегація відвідала Вищу Духовну Семінарію Львівської Архідієцезії у Брюховичах. Архієпископ Кох зустрівся із 85 семінаристами, представниками всіх римо-католицьких семінарій в Україні які готувалися до виїзду у Фатіму. Єпископ Кох скерував слово до семінаристів та поблагословив їм на паломництво до Португалії.

Також Архієпископ Гайнер Кох зустрівся із молоддю, яка переживала 16 Архідієцезіальний з’їзд у Брюховичах. Ординарій Берлінської дієцезії передав вітання від молоді Архідієцезії Берліну і разом з Архієпископом Мєчиславом Мокшицьким і молоддю затанцювали інтеграційний танець. На закінчення обидва Архієпископи поблагословили для молоді.

11 вересня делегація на чолі з архієпископом Кохом відвідали Митрополичу курію і разом з працівниками курії звершили Святу Месу, просячи про мир для України. Пізніше архієпископ Кох із делегацією відвідав Український Католицький Унівеситет та продовжив свою подорож у Київ.

Текст: о. Миколай БіскупНазад