Новини

Назад

Деканальний день зосередження у Львові

: 1297 2018-10-17 21:11:16

17 жовтня 2018 року в парафії Святого Антонія отці францисканці гостювали священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

На початок цього дня всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів. Після тихої молитви та Таїнства Покаяння була спільна Євхаристія, під час якої отець декан Ян Нікель у проповіді зазначив цінність життя в спільноті та заохотив братів у священстві будувати єдність не тільки у душпастирському служінні , але передовсім у взаєминах між братами священиками.

о. Петро Балог ОР виголосив конференцію про святість священика в сьогоденні, поділився роздумами отців церкви та підкреслив актуальність заклику до святості.

 

Були також обговорені поточні питання з життя деканату та планування спільних душпастирських ініціатив: вибір нового духівника для деканату, виїзд молоді на спільноту Тезе до Мадриду, який організовує о. Григорій Драус, перед шлюбні приготування в катедрі, організація курсів для лекторів та школа Сакристиянина і Церемоніарія.

Смачна та радісна агапа була завершенням дня спільноти.

Автор : Олександр Кусий

Назад