Новини

Назад

Деканальна зустріч молоді в парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.

: 466 2021-10-24 12:59:33

23 жовтня молодь із парафій Львівського деканату мали зустріч в парафії святого Йоана Павла ІІ, де на протязі дня спільно молились, розмовляли, слухали Слово Боже. Ця зустріч мала центральну тему: "Хто ти о Господи, а хто я такий ?"

Про пізнання себе, значення свого імені та розпізнання свого покликання, із молоддю говорив капуцин о. Сергій Воронюк, під час своєї конференції. Згадуючи біблійну історію Давида вказав, що «Ми можемо дізнатися про своє покликання тільки слухаючи Бога. Рекомендовано слухати Бога передусім не тільки в церкві та Слові Божому, а й через прагнення які глибоко в нашому серці… Ми інколи не сприймаємо дари Божі через сумнів, який заважає приймати дари просто так. Однак важливим чути Господа, який говорить і кличе нас.»

Час молитви та спілкування завершився спільною Святою Месою, де молодь почула про Бога Отця, який має повноту життя і любові, який зцілює людину, Його слово та довготерпеливість є сильніше від людської слабкості.

На завершення молодь спільно взивала заступництва Святого Йоана Павла ІІ та вшанувала Його мощі. Ця зустріч розпочала цикл цьогорічних деканальних днів молоді, які стали вже хорошою традицією у Львові.

Автор : Олександр Кусий

Назад