Новини

Назад

Деканальна зустріч духовенства Львівського деканату в Малехові

: 312 2019-02-15 17:40:45

13 лютого 2019 року в парафії Святого Михаїла Архангела в Малехові о. Олег Саламон гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

На початок цього дня всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів. Після Літургії Годин, тихої молитви та Таїнства Покаяння була спільна Євхаристія, яку очолив о. Олег Саламон, настоятель парафії.

Духівник Львівського деканату, о. Микола Лучок ОР виголосив конференцію на тему «Глядіть, як добре і як любо, коли брати живуть разом!» (Пс.133)

Зокрема, духівник поставив питання: «чи відносини між священиками у спільноті є місцем де нам добре, де ми переживаємо радість, мир та любов?». Коли забракне такого досвіду єдності, появляється характерна поведінка: нарікання, осудження, обмова, критика, які закривають людину і поширюється зло, яке краде Божу благодать.
«Якщо маєш такий досвід – підкреслив о. Микола – то це є місце, куди потрібно запросити Ісуса, з Його цілющою силою...».

Того дня були також обговорені поточні питання з життя деканату та планування спільних душпастирських ініціатив. Смачна агапа була завершенням дня спільноти.

Світлини: о. Анатолій Русін

Автор : Олександр Кусий

Назад