Новини

Назад

Деканальна адвентова зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з духовенстом львівського деканату

: 4063 2016-12-16 15:24:18

Сьогодні відбулася зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького зі священиками та монахинями котрі служать у львівському деканаті. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією у Митрополичій базиліці Успіння ПДМ яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Йому співслужили Генеральний Вікарій архідієцезії отець-інфулат Юзеф Павлічек та настоятель Митрополичої базиліки о. Ян Нікель, котрий також є деканом львівського деканату.

У своїй гомілії архієпископ Мечислав зосередив роздуми над тим словом яке супроводжує весь період Адвенту. Цим словом є чування. Митрополит закликав священиків та богопосвячені особи задуматися над тим чи моє життя є справжнім чуванням в очікуванні на прихід Господа. Також Митрополит, які і папа Франциск закликав священиків задуматися над своїм ставленням до матеріальних благ і не привязувати до них непотрібної уваги.

Після Літургії у залі св. Йосифа Більчевського відбулася зустріч духовенства з архієпископом Мечиславом, котрий виголосив перед зібраними конференцію, в якій дякував Богові за дар відродження нашої Церкви та служіння священиків та монашества у нашій архідієцезії.

Також Митрополит розповів про те, що наступний, 2017 рік, в архідієцезії буде присвячений 100 літтю Обявлень Матері Божої Фатімської, оскільки заклик Богородиці до покаяння, навернення та молитви за мир, тоді, перед початком двох Світових воєн, як і тепер, коли у світі точиться 32 війни та збройні конфлікти і найстрашніші у Сирії та Азії, є потрібним та актуальним.

Також у конференції було повідомлено, що наступний рік буде присвячений особі єпископа Яна Цєнського, котрий був прихованим єпископом у Золочеві і був знаком присутності Бога серед вірних в той час коли безбожна радянська влада намагалася викорінити віру серед людей.

Після слова Архієпископа Мечислава різні поточні справи з духовенством обговорив Генеральний Вікарій архідієцезії отець-інфулат Юзеф Павлічек.

Перед прочитанням Євангелія та ламання оплатком архієпископа з нагоди його близьких іменин від імені священиків та богопосвячених осіб привітав о. Станіслав Кава OFM Conv.

Завершилася зустріч ламанням оплатком та складанням один одном Різдвяних вітань, і усі разом співали колядок у супроводі акордеону, на якому грав настоятель Катедри о. Ян НікельНазад