Новини

Назад

Дарія і Анастасія з дитячого містечка “Країна дитячих мрій” потребують Твоєї допомоги!

: 1351 2017-11-21 11:08:41

Дитяче містечко “Країна дитячих мрій”, що розташоване у с.Пнікут, Мостиського району, Львівської області, складається з семи дитячих будинків сімейного типу, де проживають діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування разом з батьками-вихователями.

Чотири роки тому, в один із будинків нашого містечка потрапили двоє дворічних дівчаток. Дарія разом із своєю сестричкою Анастасією були залишені у пологовому будинку, два роки перебували в інтернаті.

Потрапивши до нас, Настя почала розвиватись без значних проблем, а от Даринці потрібно було пройти велику кількість сеансів масажу, щоб вона почала ходити, тепер навіть бігає швидше за інших. Було докладено багато зусиль для покращення здоров’я та розвитку цих дівчаток.

У три роки Дарині було діагностовано повну двобічну глухоту. Тільки у 2017 році зявилась можливіть для здійснення кохлеарної імплантації дитині. Операція була проведена успішно у серпні, а у вересні підключено імплант.

На даний час дівчинка проходить реабілітацію у лікарів сурдолога та логопеда, щоб адаптуватись до апарату, а також почати розмовляти.

Дитина постійно потребує особливого догляду. Всіх небайдужих просимо про допомогу! 

Картка Приватбанку – 5168 7555 3250 7916 Гелена Матисік (мати-вихователька, тел 097 451 65 72)

Даринка весела та життєрадісна дівчинка, вона активно та наполегливо розвивається наперекір усім прогнозам лікарів.

Бажаємо їй здоров’я та Божої опіки!

Caritas Spes Lviv ArchdioceseНазад