Новини

Назад

Caritas-Spes Ukraina: Прохання до всіх настоятелів парафій з нагоди "Всеукраїнського дня молитви за сиріт"

: 911 2016-11-10 14:06:08

ІІ неділя листопада присвячена Всеукраїнському дню молитви за сиріт.

ПРОХАННЯ ДО ВСІХ НАСТОЯТЕЛІВ ПАРАФІЙ
На підставі листа Голови Конференції єпископів Митрополита Мечислава Мокшицького ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ МОЛИТВИ ЗА СИРІТ
пропоную у неділю після Святої Меси, щоб священики звернули увагу і заохотили присутніх охопити особливою молитовною опікою дітей-сиріт:

- Можливо серед вірян є добродії, хто може одноразово матеріально допомогти дитині-сироті або взяти її під опіку на відстані.
- Приділити свій час, відвідати, поспілкуватись з дітьми.
- Можливо серед вірян є добродії, які можуть допомогти з працевлаштуванням старших дітей-сиріт.
(Для інформації: в Київській обл. 3 565 дітей-сиріт, загальна кількість по Україні 105 000 дітей-сиріт.)
А на завершення Св. Меси від імені всіх, щоб дитина прочитала наступну молитву:

Всемогутній і ласкавий Боже!
Дякуємо Тобі за дар життя, за Твої незчисленні ласки та благодаті, за Твою опіку, турботу та любов до кожної людини, а особливо до нас - Твоїх дітей.
До Тебе возносимо наші вдячні та благальні молитви. Ласкаво просимо Тебе, Наш Небесний Отче, поблагослови усіх Своїх дітей, зокрема,
покинутих, позбавлених даху над головою; дітей, котрі були змушенні залишити місця постійного проживання через війни, катастрофи, пошуки їх батьків, кращого життя, голодних, хворих і стражденних.
Особливо молимось до Тебе сьогодні за дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих, котрі не відчули на собі ні з чим не зрівняної материнської любові, батьківської турботи, найніжніших обіймів та найтепліших слів, та за тих, котрі з різних причин втратили своїх батьків.
Люблячий Боже, зігрій їхні серця, опікуйся ними, щоб вони відчули Твою турботу - сповнену любов`ю і милосердям та втішилися радістю, що у Тобі мають надійного та люблячого Батька. Зціли їхні душі від фізичних та духовних страждань, та даруй їм можливість бути усиновленими родинами, які любитимуть їх і піклуватимуться про них, або поверни їх до рідних батьків.
Молімося також за людей, котрі вже зробили велику справу - відкрили двері свого дому та свого серця дитині-сироті, а також за батьків, котрі тимчасово втратили можливість виховувати своїх дітей, подай їм сили подолати життєві негаразди, наверни їх до покаяння, щоб були здатними виховувати дітей, оточивши їх любов`ю і теплом родинного життя.
Прийми нашу щиру молитву, всемилостивий і люблячий Боже!

Президент Карітас-Спес

О. Петро Жарковський

КМЦ

 

 Назад