Новини

Назад

Час великопісних реколекцій в парафії Святого Антонія у Львові

: 238 2019-03-24 11:05:32

В днях від 17 до 19 березня в парафії св. Антонія пройшли великопісні реколекції. Реколекційну науку провів о. Станіслав Нуцковський OFM Conv, настоятель парафії Преображення Господнього в Борисполі. Тема реколекційних розважань була наступною: „Віра як ліки від страху”.

Неділя, перший день реколекцій, був присвячений роздумам над вірою. Саме віра, як пояснив отець-реколекціоніст, допомагає людині втриматися на ногах серед спокус і всіляких життєвих труднощів. Проте цю віру потрібно постійно зміцнювати молитвою, постом, добром, яке ми чинимо іншій людині та власним прикладом. І не може якоїсь із вище перелічених складових забракнути, інакше – віра буде хиткою.

Наступного дня мали місце розважання над гріхом. О. Станіслав говорив про гріх і його наслідки в житті людини, пояснював те, наскільки і в який спосіб гріх міняє мислення людини.

В останній день реколекцій, – цього дня римсько-католицька Церква відзначала Урочистість св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, – вірні роздумували над тим як потрібно визволятися від мислення, зміненого гріхом. На прикладі Ісуса і св. Йосифа отець-реколекціоніст пояснив, що людина може знищити в собі гріховне мислення тоді, коли вона з власного браку віри перейде до довіри Богові.

На завершення реколекцій о. Станіслав заохотив шукати Бога, довіряти Йому і черпати життя з Ісуса, щоб жити без страху.

Попереду ще місяць посту. Великий Піст допомагає людині задуматися над собою, над власним життям, і через це – підготувати своє серце до найважливішого християнського свята: Воскресіння Христового. Тож не змарнуймо час великопісних реколекцій, час Великого Посту.

Джерело: antoni.lviv.uaНазад