Новини

Назад

Булла про призначення Його Преосвященства Станіслава Широкорадюка Єпископом Коад`ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії

: 872 2019-08-14 11:50:23

Франциск єпископ, слуга слуг божих.
Високоповажному Брату Станіславу Широкорадюку OFM, донині Єпископу Харківсько-Запорізькому, обраному Коад’ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії, вітання та Апостольське Благословення. 

Князь миру, Ісус Христос, влада якого буде велика, а миру не буде кінця (пор. Іс 9,5-6), у милосерді своєму доручив Нам керування Церквою. А тому Ми з усіх сил прагнемо охопити пастирським піклуванням усіх його овець по всій землі. Тепер же Ми з увагою придивляємося до спільноти Одесько-Сімферопольської Дієцезії, «хоч відсутні тілом, але присутні духом, забезпечуючи, щоби брати наші були в одному тілі та під однією головою» (св. Августин, Проповідь 305, А, 1). Таким чином, отримавши пораду від Державного Секретаріату та Конгрегації до справ Єпископів, відповідно до норми канону 333, п. 1 та 403, п. 3 Кодексу Канонічного Права, оскільки нічого не стоїть на перешкоді, Ми встановлюємо тебе, Високоповажний Брате, Єпископом Коад’ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії, зі спеціальними повноваженнями, які полягають на самій юрисдикції, що приналежить дієцезіальному єпископу, згідно з каноном 381, а таким чином, від полудня дня другого місяця Лютого року 2019 затримується влада керування цієї території чинного Єпископа а звідси і його Помічників. Тебе ж, звільненого від уз, які єднали тебе з попередньою дієцезією, наполегливо заохочуємо, щоб цей новий та твій власний уряд з великою довірою Ти віддав Богородиці Діві Марії, та доніс це до відома священників та народу, коли Ти привітаєш їх словами Святого Письма: «Ходімо ж, з довірою до престолу благодаті, щоби унаслідувати милосердя та віднайти благодать, для своєчасної допомоги» (Євр 4,16).

Видано в Римі, при гробі св. Петра, дня другого місяця Лютого, в день Стрітення Господнього, року Господнього 2019-го, шостого року Нашого Понтифікату.

ФранцискНазад