Новини

Назад

Братерське єднання у молитві за полеглих у 1943 р.

: 119 2020-07-12 12:51:20

11 липня 2020 р. у Павлівці (колишня назва Порицьку) відбувся поминальний молебень за полеглих у 1943 р. — мешканців цієї місцевості та всі жерти на Волині під час Другої світової війни.

Цього разу відзначення цієї сумної дати, було обмежене щодо кількості учасників, чимало осіб однак єдналось в цей час духовно в молитві. Спільна молитва об’єднує всіх тих, хто вшановує загиблих і запрошує шанувати ближнього котрий є поруч.

Очолив поминальний молебень єпископ Броніслав Бернадцький, якого запросив ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, а також був присутній єпископ Матфей з Православної Церкви України, о. кан. Лех Броніслав Кошляга, декан луцького деканату та канцлер Управління Луцької дієцезії о. кан. Павло Хом’як. Прийняли участь також представники дипломатичного корпусу: Бартош Ціхоцкі надзвичайний і повноважний посол Польщі в Україні, Вєслав Мазур генеральний консул республіки Польща в Луцьку. Державні органи влади на цій події представляв — Андрій Сапожник голова Павлівської сільської ради.

Молебень розпочався біля памятника, який відкривали два президенти України та Польщі (11 липня 2003р). Опісля спільної молитви від памятника відбулася хода до старого кладовища, де відбулася спільна молитва за всі жертви Другої світової війни. На завершення відбулося покладання квітів та запалених лампадок.

Джерло: catholic.volyn.ua

 Назад