Новини

Назад

Богослужіння під час пандемії на Буковині

: 240 2020-05-22 14:07:16

Три букети по 100 квіток в знак Пресвятої Трійці і як подарунок св. Йоану Павлу ІІ в століття від дня його народження склали перед його образом в храмі вірні парафії св. Рози з Ліми в селі Давидівка Сторожинецького району Чернівецької області.

Після того, як Буковина стала епіцентром пандемії в Україні, одна із найвіддаленіших парафій Львівської Архідієцезії опинилася в складній ситуації. Отець Роман Лисак пояснив, що на відміну від компактних сільських парафій тамтешні римо-католики дуже розпорошені й живуть сусідами, де багато хворих. Отець Роман Лисак, котрий в групі ризику, відразу почав щоденно транслювати св. Меси та здебільшого контактувати з парафіянами через інтернет. Парафіяни поставилися до таких змін зі зрозумінням і швидко призвичаїлися, активізувалися у фейсбуці на сторінці свого священика. Дотримуючись вимог карантину, на молитви до костелів у Банилові, Давидівці та в Давидівці-Зрубі приходять по кільканадцять осіб, попередньо зголошуючись, а ті, що повернулися з-за кордону, самоізолювалися. Дорослі та діти покосити траву біля храмів і впорядкувати квітники.

"Шукав вас, а ви прийшли до мене" – видніється напис під уквітчаним образом св. Йоана Павла ІІ, який встановлено перед головним вівтарем у давидівському храмі св. Рози з Ліми. «Дякую всім моїм парафіянам за адорацію, за молитовне чування. Дякую що єдналися на молитві зі мною. Це дійсно свято для кожного з нас» - написав о. Роман Лисак.

Автор : Костянтин Чавага

Назад