Новини

Назад

Богородиця принесе перемогу і мир Україні

: 540 2018-07-23 15:23:41

Більше 20-ти тисяч паломників прибули до Бердичева вшанувати урочистість Божої Матері Святого Скапулярію. Найбільше всеукраїнське паломництво закінчилося посвятою України в опіку Богородиці

Більше 20-ти тисяч паломників прибули до Бердичева вшанувати урочистість Божої Матері Святого Скапулярію. Це найбільше всеукраїнське паломництво. Цього року до Богородиці з Кармелю з різних куточків країни вирушили 10-ть піших паломництв і 2-а велопаломництва.

Під час відпустової літургії в неділю 22 липня віряни дякували за Хрещення Русі-України (1030 річниця), понтифікат Івана Павла ІІ і 20-річчя Бердичівської Ікони. А також молилися за припинення війни на сході країни.

«Демон боїться молитов до Богородиці. Особливо Розарію. В скрутний час це наша зброя за яку треба триматися обома руками» – зазначив  ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкарадюк. «Ми сьогодні стоїмо перед іконою нашої Матері Заступниці. А молитва «Під Твою милість» – наш приватний екзорцизм. Якщо будемо молитися цією молитвою – Марія буде нас захищати. Бо всі ми Її діти, всі ми брати і сестри Христа – нагадав Станіслав Широкорадюк.

Впродовж цілої ночі, перед головними урочистостями, паломники молилися біля ікони Матері Божої святого скапулярію. Лейт-мотивом чування були молитви за збереження України і мир на Донбасі. «Наша молитва буде підтримкою для всіх, хто там на сході, страждає і молиться за мир і Україну» - закликав єпископ-помічник Харківсько-Запорізької Дієцезії Ян Собіло.

«Діві Марії Матері Церкви ми довіряємо синів і доньок України, які страждають через війну. Нехай з цього санктуарію зрине крик про мир для всього світу і особливо для України» – молився під час відпустової меси італійський архієпископ Ренато Боккардо.

«Україно, ось Мати твоя. Цариця України разом зі своїм народом молиться за мир в Україні» Львівський митрополит Мечислав Мокшицький відновив в Бердичеві посвяту України Богородиці.

Найчисельнішим цьогоріч було францисканське паломництво Шепетівка‑Полонне‑Бердичів 657 паломників.

Друге за чисельністю паломництво — Подільське. З Хмельницького до Бердичева йшли 296 паломників під проводом братів‑капуцинів.

Найдовше подорожували велопаломники з Харкова. 12 прочан подолали 750 км і їхали до Бердичівської Богородиці протягом восьми днів. 

Наймолодшому паломнику 10 років, найстаршому — 55.

За всі дари, отримані під час паломництва - Слава Богу!Назад