Новини

Назад

Благодійний ярмарок у Винниках

: 1127 2018-12-17 14:13:15

У суботу, 15 грудня 2018 року у центрі міста Винники відбувся благодійний ярмарок, організаторами якого були: парафіяни Санктуарію Матері Божої Винниківської, зокрема члени парафіяльного осередку « Caritas- Spes», Лицарі Колумба спільно з ГО «РІЙ». До організації також долучилася Винниківська Міська Рада.

Попри вітряну та морозну погоду охочих придбати продукцію і тим самим допогти потребуючим виявилося чимало. На ярмарку були представлені різноманітні різдвяні вироби ручної роботи ( віночки, ялинкові прикраси, імбирні пряники та ін.), продукти бджільництва( мед, пилок та свічки). Зігрітися можна було гарячим чаєм чи кавою разом зі смачною домашньою випічкою. Особливу увагу містян привернув справжній козацький куліш, приготовлений безпосередньо на ярмарку настоялем храму- о. Леоном. Важливе місце займала ялинка, як мала незвичайні прикраси, а саме сердечка, на яких були написані речі, які так потрібні бідним.

Усі зібрані кошти підуть для людей, які цього потребують. Адвент- це особливий час відкривати свої серця для Господа, тож творімо добро, щоб гідно приготуватися до приходу Новонародженого Ісусика.

Софія ЧеславськаНазад