Новини

Назад

Благодійна акція у Великому пості в парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях

: 2185 2017-03-07 13:00:01

Великий Піст, це чудова нагода наблизитись до Бога і ближнього. Надзвичайно важливою складовою у покутній практиці є милостиня, яка передбачає широкий спектр вчинків милосердя по відношенню до інших людей. Отож нещодавно в нашій парафії розпочалася благодійна ініціатива, яка є пов`язана з організацією безкоштовних обідів для самотніх та літніх людей.

Ініціатором цієї благодійної справи є о.Марек Дроздзік попередній настоятель нашої парафії а сьогодні настоятель парафії св. Малгожати, що знаходиться в польському місті Бєльсько-Б`яла. На його пропозицію, прихожани парафії де він зараз служить, збирають грошові пожертви, які будуть спрямовані на оплату благодійних обідів для чернівчан. Таку можливість благодійного харчування наші прихожани мають кожного понеділка, впродовж цілого Великого посту. Місцем зустрічі є кафе «Чернівчанка».

Варто нагадати, що подібна акція (яка триває цілий рік) проводиться також завдяки зусиллям членів «Родини Кольпінга», яка є також невід`ємною частиною нашої парафіяльної спільноти. Кожен, хто має можливість взяти участь у цій благодійній справі виражає велике задоволення, не лише від того, що може з`їсти безкоштовний обід, але перш за все найціннішим для них є можливість зустрітись і поспілкуватись. Одна із учасниць цього проекту, жінка доволі похилого віку розповідає, що й сама намагається допомагати людям, які не в змозі самотужки вийти зі своєї оселі, купуючи їм необхідні речі й підтримуючи їх морально. Отож стає зрозуміло, що будь яка добра справа завжди має своє продовження в інших вчинках милосердя.

 

Джерело: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста у ЧернівцяхНазад