Новини

Назад

Бл. Марта Вєцка у Львівській семінарії

: 2860 2017-04-07 15:42:10

5-6 квітня 2017 року у Митрополичій Вищій Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії проходила перегринація мощей блаженної сестри Марти Вєцкої. 

Розпочалося привітанням о 17 годині яке очолив отець ректор Петро Бжескі були також присутні вихователі семінарії, священники котрі проживають на території осередку, семінаристи, сестри, працівники та підопічні будинку милосердя св. Зигмунда Гораздовського. Після урочистого привітання всі процесійною ходою пройшли до каплиці святого Йоана Павла ІІ де відбулися молитви і особиста молитва і ушанування мощей.

В 19 годині на конференції о. Сергій приблизив всім присутнім історію життя блаженної і свої особисті пережиття з всеукраїнського паломництва мощей яке вже добігає закінчення. Наступного дня о 7.00 годині була звершена Свята Меса пов’язана з утренньою яку очолив канцлер Митрополичої Курії Львівської Архідієцезії о. Владислав Гримський, проповідь проголосив о. Сергій в якій порівняв блаженну сестру Марту до милосердного самарянина. На закінчення Меси о. Владислав Гримський від імені всіх подякував кустошу о. Сергію Павлішу, СМ і сестрі Єлизаветі за опіку над мощами. Після відбулася коротка молитва і процесійною ходою з реліквіями до автомобіля закінчилося ушанування в нашій спільноті.
Текст та фото: семінарист Віктор ЦиганюкНазад