Новини

Назад

„Біблія – Божий лист до кожного з нас.” Духовні вправи для підлітків в Крисовичах

: 1923 2018-02-13 14:19:55

„Біблія – Божий лист до кожного з нас.” Саме під таким гаслом в монастирі наших сестер, що в Крисовичах Мостиського району, з 9 по 11 лютого відбулися реколекції - духовні вправи для підлітків. У реколекціях взяли участь діти зі Львова, з Мостиськ, Волиці, Чишок, Крисович та Золоткович.

Під час духовних вправ підліткам товаришувало запитання: „Яким є Бог? Яке Його правдиве Обличчя?”

Сестра Кароліна, головний організатор зустрічі, на першій конференції запросила учасників шукати правдивий Образ Бога у Біблії, щоденно читаючи визначений на конкретний день фрагмент із Євангелії дня.

Підлітки вчилися читати та роздумувати над текстом Святого Письма, був час на особисту зустріч зі Словом Божим під час Намету Зустрічі.

В суботу о. Андрій Пеканець, докторант Папського Університету Івана Павла ІІ в Кракові, під час конференції підкреслив, що Ісус є не тільки тим, котрий нас навчає, дає приклад, вказує дорогу, але передусім Ісус є Тим, котрий все про нас знає і підтримує нас в кожній ситуації життя.

Під час конференції С.М. Серафіни, діти почули, що читаючи Святе Письмо, неабияке значення має чистота нашого серця, стан освячуючої ласки.

В суботу ввечері, всі учасники, що було для організаторів великою радістю, приступили до Таїнства Сповіді та прийняли під час Євхаристії Святе Причастя.

Володя Баран, учасник реколекцій з Мостиськ(13 років), ділючись враженнями написав:

„Реколекції - це для нас не тільки час для відпочинку…час, щоб побачитися з друзями, гарно провести вихідні…Це передусім можливість побути більше з Богом, подякувати Йому за життя, за батьків, за все що нам дає.., перепросити за слабкості та гріхи і попросити Його про гарний настрій і позитив..!”

sluzebniczki.org.uaНазад