Новини

Назад

Біблійно-катехитичний семінар для катехитів, вчителів та батьків на тему: «Навчаймо дітей Слова Божого за допомогою гри та творчості». Анонс і Запрошення

: 956 2015-10-01 00:00:00

Вчителі, аніматори, душпастирі і перш за все – батьки, прагнуть передати дітям правди віри так, щоб вони їх зрозуміли, прийняли і застосовували. Як це робити?

Людина більше сприймає не самим слухом але й зором, а ще більше коли вона активно задіяна у процес передавання знань. Сам Ісус Христос – досконалий вчитель використовував активні методи навчання:  Він говорив: «Подивіться на лілії» - живий образ; підняв дитину - наглядний приклад; взяв хліб і риби і дав учням щоб роздавали - активізація.

На   Біблійно-катехитичному семінарі для катехитів та вчителів «Навчаймо дітей  Слова Божого за допомогою гри  та творчості» покажемо на прикладі як:

-   з паперу зробити молитовну драбину

-   легко навчити дітей імен Апостолів

-    заохотити дітей щоб вони хотіли вивчити щоденно вірш із Біблії

-    допомогти дитині запам’ятати на довго, що є особлива і неповторною.

Важливо, щоб усі методи були застосовувані в різних групах учнів. Можна їх застосовувати також, а можливо й перед усім, батькам котрі прагнуть пограти з дітьми, а одночасно передати біблійні правди і цінності.

Коли? Вівторок, 6 жовтня, 18:15,

Де? вул. Б. Хмельницького, 36, Катехитичний клас при церкви св. Онуфрія

Контакт:

тел. 0972962808

Запрошує Парафія Св. Івана Павла ІІ та Клуб педагогічної креативності "Аніма"

 Назад