Новини

Назад

"Беріть приклад ревної віри зі св. Йоана Павла ІІ" - Архієпископ Мечислав Мокшицький на відкритті пам’ятника св. Йоану Павлу ІІ у Тобольську

: 583 2017-07-04 18:17:18

Пам’ятник Папs Римському Йоану Павлу II, подарований польськими мотоциклістами, відкрили у місті Тобольськ Тюменської області в рамках святкування 110-ліття Тобольського римо-католицького храму. Архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, колишній секретар св. Йоана Павла II і Бенедикта XVI, котрий перебував у ці дні з душпастирським візитом у Росії, побажав віруючим отримувати «багато благодатей» «за заступництвом св. Йоана Павла II» і брати з нього «приклад ревної віри». За словами глави Тобольська Володимира Мазура, для міста велика честь отримати реліквії св. Папи Римського.

Пам’ятник Йоану Павлу II висотою в кілька метрів відлитий з бронзи і встановлений на мармуровому постаменті. В центрі скульптурної композиції понтифік звертається з молитвою до віруючих. Крім того, польська делегація передала храму реліквії святого Йона Павла II.

«Тобольськ славиться своєю самобутністю, традиціями, і то, що тепер в нашому місті будуть зберігатися мощі святого Йоана Павла II, значиме і важливе для нас. Наше місто єдине в Росії удостоєний такої честі, і ми дуже тому раді. Я впевнений, що це укріпить наші взаємовідносини, а багатоконфесійний Тобольськ тепер з радістю буде приймати паломників Католицької Церкви».

Делегація посольства Республіки Польща в РФ відвідала Тобольськ в дні святкування 110-ліття Тобольського римо-католицького храму. Польські дипломати взяли участь в урочистій Святій Месі церемонії відкриття та освячення пам’ятників св. Йоана Павла II і святого Рафала Калиновського. Ці пам’ятники були подаровані польськими мотоциклістами Катинського рейду і Ясногірських з’їздів, котрі раніше відвідали Тобольськ

За матеріалами: Сибирская Католическая газетаНазад