Новини

Назад

Беатифікаційні урочистості с. Клари Щенсної, співзасновниці Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового (Сестер Серцянок).

: 806 2015-09-28 00:00:00

На беатифікаційні урочистості сестри Клари Щенсної, співзасновниці Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового (Сестер Серцянок) зі Львова, разом з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким та Генеральним Вікарієм о. Юзефом Павлічеком, прибули монахині зі Згромадження Сестер Серцянок, котрі несуть служіння у нашій архідієцезії та у Львові зокрема.

Урочистості відбулися у Санктуарії св. Йоана Павла у краківських Лаґєвніках.

Акт беатифікації звершив посланець папи – префект Конгрегації Канонізаційних Справ, кардинал Анджело Амато, котрий прочитав Апостольське Послання папи Франциска про беатифікацію с. Клари Щенсної на прохання краківського митрополита кардинала Станіслава Дзівіша і Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового. Свято блаженної Клари Щенсної буде відзначатися 7 лютого, в день її смерті.

Кардинал Анджело Амато у гомілії під час Святої Меси зокрема сказав: "Сестрам Серцянкам і всім нам бл. Клара повторює євангельську пересторогою Апостола Йоана: «Діти, не любімо словом і мовою, але ділом та правдою». Бо саме любов перемінює серця та розумі людей, щоб вони творили суспільство більш братерське і гостинне суспільство у якому пробачають. Любов є також тим посланням, яке нова блаженна залишає нам у цей святковий день ".

Під час урочистості було відкрито образ Блаженної, авторства Мацєя Санцевіча і освячено другий, того ж автора, який буде розміщений у каплиці Пресвятого Серця Ісусового у Санктуарії св. Йоана Павла ІІ.

В урочистості взяли участь кардинали, архієпископи та єпископи і духовенство, монашество та миряни з Польщі та світу.

Це була перша беатифікація в історії Санктуарію св. Йоана Павла ІІ у Кракові.

Блаженна Кларо молися за нас грішних!

За матеріалами: TVP KRAKÓWНазад