Новини

Назад

Батьки святої Терези від Дитятка Ісуса будуть канонізовані

: 1006 2015-03-19 00:00:00

У середу, 18 березня 2015 р., Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації у справах святих, під час якої затвердив декрети, які стосуються канонізаційних та беатифікаційних процесів.

Насамперед, мова йде про визнання чуда за заступництвом блаженних Луї Мартена та Марі-Зелі Мартен, батьків святої Терези від Дитятка Ісуса. Це відкриває шлях до проголошення їх святими Католицької Церкви, пише Радіо Ватикану.

Інші сім декретів стосуються визнання геройськості чеснот, що є етапом на шляху до беатифікації, після якого повинно бути задокументоване чудо за заступництвом кандидата на прославу.

У цьому переліку: італійський священик Франческо Ґаттола, який жив у ХІХ столітті, молодий чернець з Боснії та Герцеговини Петар Барбаріч, ТІ, який відйшов по вічну нагороду 1897 року, ірландська черниця Мері Айкінхед, що упокоїлася 22 липня 1858 року, італійська черниця Елізабетта Бальдо, яка жила наприкінці ХІХ – початку ХХ століття, польська черниця Вінцента від Страстей Господніх Ядвіґа Ярошевска, яка жила у першій половині ХХ сторіччя, іспанська черниця Хуана від Хреста Васкес Ґутьєрес із XVI сторіччя та шістнадцятирічна італійська мирянка Марія Орсола Буссоне, яка відійшла до вічності у липні 1970 року.Назад