Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький на Днях Йоана Павла II у Кракові

: 546 2018-11-10 16:47:46

Під гаслом "Незалежність" з 6 по 8 листопада у Кракові тривали ХIII-ті Дні Йоана Павла II. Це серія конференцій та художніх заходів, організованих університетами з Малопольського воєводства у Польщі.

У четвер, в науковому симпозіумі про незалежність, взяв участь архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит Львівський провів лекцію під назвою "Діалоги Йоана Павла II". "Понтифікат Йоана Павла ІІ мав діалогічний характер. Він вів безперервну розмову з сучасним світом" - сказав митрополит Львівський. 

Обговорення пройшли в залі Collegium Novum Ягеллонського Університету. Метою Днів Йоана Павла II є відзначення особи святого та популяризація його спадщини. Цього року під час Днів обговорювалася тема Незалежності у вченні Йоана Павла II.

Організаторами Днів є Краківські навчальні заклади та університети з Малопольського воєводства, а також Центр Йоана Павла II "Не бійтеся!", Інститут Міжкультурного Діалогу Йоана Павла ІІ в Кракові та Фонд Йоана Павла II - Центр документації та вивчення понтифікату в Римі.

ekaiНазад