Новини

Назад

Архієрейська хіротонія владики Петра Лози

: 1672 2018-07-13 18:57:57

У Сокалі на Львівщині 12 липня 2018 року відбулася архиєрейська хіротонія новопризначеного єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії владики Петра (Лози).

Хіротонія відбулася під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди престольного свята катедрального собору Святих Верховних апостолів Петра і Павла в Сокалі на Львівщині. Головним святителем був Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, а співсвятителями – владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, та владика Михайло (Колтун), Єпарх Сокальсько-Жовківський, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У своїй проповіді до вірних Предстоятель УГКЦ зауважив, що перед нашими очима Христос покликав до єпископського служіння, настановив пастирем для українського народу ще одного свого слугу. Ми стали свідками хіротонії нашого співбрата: владики Петра.

Хто такий єпископ? Це є наслідник апостолів. «Сьогодні ми отримали нового наслідника апостолів, який буде нести у світ Боже Слово, якому доручено в особливий спосіб проповідувати Святе Євангеліє, навчати людей дороги до спасіння», – сказав Блаженніший Святослав.

Учасниками Літургії та Чину архієрейської хіротонії були єпископи УГКЦ та РКЦ в Україні, численні священики та миряни. Представником нашої архідієцезії був єпископ-помічник Едвард Кава.

Відео: Живе ТелебаченняНазад