Новини

Назад

Архієпископ Мєчислав Мокшицький в Обухові біля Києва

: 1189 2009-05-21 00:00:00

«Як євангелізувати, як дійти до людей далеких від християнської віри, що в цій праці є найважливішим?». Це тема зустрічі Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії, яка проходить 18-22 травня в Обухові коло Києва.

 

20 травня було особливим в цих обрадах, оскільки зустріч очолив впродовж дня Його Високопреосвященство Мечислав Мокшицький Архієпископ Митрополит Львівський. Об 10 год. Архієпископ Мечислав зробив доповідь на тему ролі священика в сьогоднішньому світі. Владика зазначив, що загрози сьогоднішнього світу є також актуальні для священиків. «Христос послав священиків, зазначив Архієпископ-Митрополит, щоб проголошувати його Євангелію. Кожен з нас має бути святим і реалізувати покликання до святості. Священство - це особлива дорога до святості і особливе з’єднання з Ісусом Христом». Архієпископ Мокшицький підкреслив важливість молитви в житті священика. Молитва - це діалог з Ісусом Христом, в якому стаємо його друзями, тому потрібно нам живитися словом і бути слугами слова в ділі Євангелізації. Священики провинні виховувати вірних світських до молитви й до євхаристійного життя. Завданням священиків є старатись про те, щоб участь у Святій Месі була серцем неділі. Священики повинні також бути слугами сповідальниці. Потрібно бути близько Бога, щоб інших освячувати.

«Як євангелізувати, як дійти до людей далеких від християнської віри, що в цій праці є найважливішим?». Це тема зустрічі Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії, яка проходить 18-22 травня в Обухові коло Києва.

Під час Євхаристії Його Високопреосвященство Архієпископ Мечислав Мокшицький пригадав про те, як коли прийшов Ісус у Назарет, то коли бажав читати уривок писання, очі всіх у синагозі були зверненні на нього. «На нас, священиків, також скеровані очі багатьох, коли відправляємо Євхаристію, коли читаємо і проповідуємо Слово Боже або коли тримаємо в руках Пресвяті Дари. Їхні очі шукають в нас глибокої єдності життя з Господом і ставлять нам високi вимоги», - сказав він.

При вечірній зустрічі його Високопреосвященство розповідав про Слугу Божого Йоана Павла ІІ й про свій досвід праці з ним. «Він розповідав, начебто наново все це бачив, і передав нам особистий досвід життя і служіння Великого Папи» - згадують Місіонери Облати зворушені свідоцтвом Архієпископа Мечислава Мокшицького.

 

o. Павло ВИШКОВСЬКИЙ ОМІ

 Назад